sobota, 12 lutego 2011

Estee Lauder Bronze Goddess


Estee Lauder Bronze Goddess Soft Shimmer Bronzer to aktualnie mój ulubiony puder brązujący. Od zawsze seria Bronze Goddess był obiektem moich zachwytów. Bardzo lubię taki styl w makijażu (szczególnie letnim) jaki jest promowany na plakatach reklamujących te serie kosmetyków Estee Lauder, czyli plażowy wygląd w kolorach złota i brązu.
Puder znajduje się w plastikowym kompakcie, dosyć sporym większym niż normalny rozmiar pudru-zawiera 21g bronzera w opakowaniu. Kompakt ma miedziany metaliczny kolor, z złotymi kołami na górze i napisem Bronze Goddess. W środku znajduję się spore lusterko. Opakowanie ładne i proste ale spodziewałam się czegoś bardziej efektownego. Ale trzeba przyznać, że opakowanie bardzo dobrze chroni puder.
Dołączony pędzel nie jest idealny do aplikacji pudru. Włosie ma miłe i miękkie, ale jego płaski kształt nieco utrudnia perfekcyjne nakładanie pudru. Jednak w podroży jest to idealne rozwiązanie, bo pędzelek mieści się w kompakcie i nie musimy zabierać ze sobą osobnego pędzla.
Mam wersję Soft Shimmer, czyli ze złotymi drobinkami. Złoty pyłek w pudrze jest dokładnie zmielony, nie są to ogromne kawałki brokatu. Bronzer nie uczula, ma delikatny zapach, nieco różany Sam puder ma świetny odcień- czekolady mlecznej ze złotym tonem. Nie jest to absolutnie pomarańcz tylko właśnie kolor złoty. Na skórze prezentuje się cudownie, twarz wygląda na zdrową, świeża i leciutko opaloną. A zawarte drobinki nie są widoczne na skórze, jednak dodają takiego "glow".  Można go też nakładać na ciało np. dekolt czy ramiona-szczególne w lecie na delikatnej opaleniźnie wygląda świetnie i ją podkreśla.  Puder nakłada się łatwo, ciężko zrobić nim plamę. Jest dosyć trwały, jednak zależy to głównie od podkładu i pudru jaki mamy na twarzy. Co zaskakujące jest ogromnie wydajny! Używam go już rok a zużycia nie widać. Ciągle wygląda jak nowy.
Zdecydowanie polecam ten bronzer! Jest to na te chwilę mój absolutny numer 1. Jednak jest jeden jego minus-zachęca do przyjrzenia się bliżej całej kolekcji Bronze Goddess:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...